O firmie

Dolnośląskie Biuro Jakości prowadzi działalność doradczo – szkoleniową od 2003 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 100 projektów doradczych, przeszkoliliśmy ponad 2 000 osób. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na budowaniu zespołu ekspertów, dzięki czemu realizujemy nawet najtrudniejsze projekty na terenie całego kraju. W ciągu stosunkowo krótkiego czasu zdobyliśmy szerokie zaufanie klientów.
Celem naszej działalności jest opracowywanie i zastosowanie profesjonalnych i efektywnych rozwiązań podczas wdrożenia systemów zarządzania, tak aby firma która korzysta z naszych usług odczuła szereg pozytywnych zmian.

Nasi konsultanci przygotowując organizację do certyfikacji działają na zasadzie ścisłej współpracy, tak aby Państwa system zarządzania był dostosowany do specyfiki i istniejących metod pracy w Waszej organizacji.
Dolnośląskie Biuro Jakości prowadzi projekty doradcze i posiada konsultantów na terenie całego kraju. Wszyscy nasi konsultanci kierują się mottem:
Dla nas każdy klient jest inny i każdy projekt nietypowy.

Mamy świadomość, jako firma doradcza i szkoleniowa, roli jaką odgrywamy dla organizacji korzystających z naszych usług, dlatego też najistotniejszym celem jest wartość użytkowa realizowanych przez nas szkoleń i usług doradczych. Koncentrujemy się na jakości świadczonych usług którą możemy zapewnić dzięki zespołowi profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w różnych branżach i sektorach gospodarki. Zapewniamy naszym konsultantom stałe podnoszenie kwalifikacji dopasowując się do wymagań naszych klientów. Wszystko to gwarantuje solidne i pewne przygotowanie firm do otrzymania certyfikatu.

Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z klientów tak pod względem ceny jak i czasu realizacji, harmonogramu prac tak aby droga do certyfikatu była pożyteczną przyjemnością